FAQ - Časté dotazy k aplikaci řas

Nezničím si aplikací své řasy?

Určitě ne, pokud jsou řasy aplikovány správně, tedy řasa na řasu, nemusíte se bát poškození ani úbytku řas. Některé naše klientky mají prodloužené řasy víc jak dva roky bez přestávky. Vlastní řasy se v jednotlivých cyklech obnovují (podobně jako vlasy), po 5-7 týdnech každá řasa vypadne a na její místo roste nová řasa. Tento cyklus je přirozený a aplikací řas se nedá ovlivnit, ani zastavit. Pouze u každé klientky je jiný počet řas a jiný cyklus obnovy, proto máme občas řas méně nebo více. Počet a hustota je dána také ročním obdobím a mírou stresu. Naše řasy nám padají neustále, díky tomu, že jsou tenké a krátké, často si toho nevšimneme. Po aplikaci si každé vypadlé řasy díky její délce určitě všimnete.

Mám velmi citlivé oči, nebudou mi řasy dráždit oči?
Nosím kontaktní čočky a bojím se, že mi budou řasy vadit?

Řasy jsou z materiálu, který imituje přírodní norkovou srst, ale přitom je syntetický. Alergie se tedy nemusíte bát. Každá řasa je aplikována cca 1-2 mm od pokožky, konec řasy není v kontaktu s okem ani pokožkou. Při aplikaci se používá hypoalergení lepidlo, které nedráždí oko ani pokožku. Na celou aplikaci setu je použito množství, které odpovídá cca 2-4 zrnkům máku, což je opravdu zanedbatelné množství. Pokud se i přesto obáváte alergické reakce, je možné provést bezplatný test a na každé oko zkušebně aplikovat 1-2 řasy. Pokud si budete jisti, že je vše v pořádku, je možné aplikaci provést.

Musím se o aplikované řasy nějak starat?

Aplikované řasy nepotřebují žádnou speciální péči. Důležité je pouze nepoužívat žádné masti a kapky do oka. Pokud používáte oční stíny, při jejich odličování postupovat šetrně, aby se řasy neuvolnily.

Není dobré oči mnout ani za řasy tahat. Při dodržení těchto zásad Vám řasy vydrží dlouho krásné a husté.

Řasy jsem viděla na kamarádce a zdají se mi příliš husté, hodné řídké či krátké, nelíbí se mi tvar atd.

Pokud máte tento dojem, může být pouze nevhodně zvolená délka, hustota či tvar. Aplikované řasy nabízí pestrou paletu možností. Pokud nám sdělíte svou představu, vynasnažíme se, Vám vytvořit požadovaný tvar. Ve foto-galerii máme ukázky našich prací, díky tomu si můžete být jisté, že od nás neodejdete s hustými smetáky nebo s vašich očí nebudou trčet dlouhé řídké štětiny. Vámi zvolená hustotu a délku si můžete také libovolně měnit během každého doplnění.

Jak často budu chodit na doplnění?

Průměrný interval je 2-4 týdny. Je to velmi individuální, záleží na tom, jak často řasy máčíme, zda spíme na zádech či na boku, jestli nám vlastní řasy padají víc nebo málo. Lépe řasy drží klientkám, které mají vlastní pevné řasy. Pokud jsou řasy jemné, aplikované řasa se může uvolnit dříve. Záleží také, zda máme suchou či mastnou pokožku. Po aplikaci Vám rádi poradíme, jak se o řasy starat, aby Vám vydrželi co nejdéle.

Mám řasy již aplikované, ale chtěla bych zkusit řasy u Vás?

Můžete vyzkoušet doplnění v našem studiu. Před doplněním řasy zkontrolujeme a před aplikací Vám sdělíme cenu za doplnění dle počtu lepených řas.

Měla jsem řasy a krátce po aplikaci mi začaly padat. Znamená to, že na mých řasách umělé špatně drží?

I to se může stát, ale je to málo pravděpodobné. Pokud netrpíte nadměrným pocením, či mastnou pokožkou a nemáte extrémně řídké, krátké řasy, není žádný důvod, proč by vám řasy měly padat, nebo špatně držet. Jestli by Vám i přesto řasy padaly, může být problém ve špatném odmaštění řas, nebo může být padání způsobeno špatným lepidlem.

Pokud chcete mít jistotu, můžeme před aplikací zkusit nalepit pouze zkušební set např. 10 ks řas na každé oko.

Chci řasy pouze na ples či dovolenou, je to vhodné?

Řasy je možné aplikovat pouze jednorázově na ples či dovolenou. Prodloužené řasy vydrží cca 3-4 týdny. Poté začnou vypadávat. Zbytek aplikovaných řas si buď šetrně sundáte nebo si je zkrátíte na délku svých řas a necháte postupně přirozeně vypadat.

Tato jedna aplikace řasy nijak nepoškodí.

nahoru »