Popis metody prodlužování řas Perfect Lashes

Nová moderní metoda prodlužování řas se provádí výhradně materiály, které imitují přírodní norkovou srst. Aplikované řasy jsou velmi lehké a díky tomu je na vlastních řasách téměř nevnímáte. Umělé řasy jsou vyráběny v různých délkách a tvarech. Díky tomu je možné každé klientce prodloužit řasy, které ladí k jejím očím a působí velmi přirozeně. Kromě délky je při prodlužování možné vytvořit i libovolnou hustotu – od téměř přirozeného vzhledu až po tzv. filmové řasy. Při prodlužování se běžně používá 3-5 různých délek řas a tím vznikne velmi přirozený vzhled i tvar. Před prodloužením řas s klientkou vše podrobně konzultujeme, poradíme a předvedeme jednotlivé typy řas. K dispozici je také album s fotografiemi prodloužených řas pro lepší představu klientky. Po této vstupní konzultaci jsou jednotlivé řasy jemně aplikovány na Vaše vlastní řasy. Tato technika je velmi šetrná k Vašim řásám i očím. Při aplikaci řas se používá hypoalergenní adhesivum, určené speciálně k prodlužování řas a schválené atestem CE pro EU. V našem studiu pracujeme při prodlužování řas pouze s kvalitními a ověřenými materiály.

Díky této moderní technice je možné řasy prodlužovat opakovaně po neomezenou dobu, aniž by se poškodily vlastní řasy klientky. Na rozdíl od dřívějšího lepení tzv. trsů řas, u této nové techniky je aplikována na každou řasu pouze jedna nová řasa za použití nepatrného množství lepící hmoty. Prodloužené řasy se lepí cca 1-2 mm od kůže, nedochází tedy ani ke kontaktu lepených řas či lepidla s pokožkou a sliznicí oka. Po prodloužení rostou Vaše řasy dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení vlastní a nově aplikované řasy je přirozené a zároveň pevné. Po aplikaci vydrží prodloužené řasy na vlastních až do chvíle, kdy přirozeně vypadá vlastní řasa. Po jejím vypadnutí průběžně dorůstají nové zdravé řasy. Na ty se pak doplňují nové řasy a tím se aplikované řasy neustále upravují na prvotní tvar i hustotu. Aplikované řasy se nesundávají, pouze se průběžně doplní a zahustí. Doplňování řas se provádí cca za 3-4 týdny.

Při prodlužování metodou řasa na řasu jsou oči upravené a „nalíčené“ neustále. Díky této moderní metodě vypadají krásně a přirozeně i po 3 týdnech, pouze se sníží jejich objem. Aplikace prvního setu trvá 2-3 hodiny podle hustoty a tvaru řas. Řasy Perfect Lashes nevyžadují žádnou speciální péči, úpravu ani líčení. Klientky, které jsou zvyklé na denní výrazné líčení řasenkou a následné večerní odličování takto šetří čas i své oči. Prodlužování řas je vhodné pro všechny ženy, které jsou rády upravené a nalíčené, ale nebaví je věnovat spoustu času a energie líčení očí.

Prodlužování řas je velmi variabilní. Každá klientka si může zvolit délku, tvar i hustotu prodlužovaných řas. Aby se po aplikaci řas cítila spokojeně a přirozeně. Při aplikaci je respektován také tvar a velikost očí a pochopitelně i věk klientky. Při aplikaci řas také klientce rádi poradíme s výběrem vhodného tvaru a délky řas, aby následně ladily s její celkovou vizáží.

Řasy Perfect Lashes jsou přirozené, mají vynikající přilnavost, jsou odolné vůči vodě i mechanickému poškození...

nahoru »